Lista produktów producenta: VET-ANIMAL CENTRUM ZDROWIA GOŁĘBI

Firma VET-ANIMAL specjalizuje się w sprzedaży produktów dla gołębi pocztowych oraz ozdobnych.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji: dysponują szeroką wiedzą zarówno w zakresie preparatów znajdujących się w ofercie jaki i w zakresie żywienia oraz profilaktyki gołębi. Zachęcamy do skorzystania z ich porad.

W ofercie znajdują się uznane wśród hodowców, w pełni naturalne, ziołowe preparaty dla gołębi pod marką Centrum Zdrowia Gołębi.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą handlową działającą w branży zootechniczno – weterynaryjnej. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości naturalnych produktów dla gołębi pocztowych, ozdobnych oraz dla pszczół. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rosnącego grona naszych klientów wprowadzamy na polski rynek także naturalne preparaty dla innych grup zwierząt.


Jako generalny dystrybutor uznanych wśród hodowców, w pełni naturalnych, ziołowych preparatów dla gołębi firmy FARMWET oferujemy najwyższą jakość usług: szybkie dostawy, dogodne warunki płatności, stabilne ceny oraz spotkania informacyjne i szkolenia zarówno dla naszych klientów handlowych jak i dla hodowców. Naszymi klientami są: hurtownie weterynaryjne oraz zootechniczne, gabinety weterynaryjne, sklepy z artykułami zootechnicznymi oraz klienci indywidualni.


Jako właściciel marki Centrum Zdrowia Gołębi, w ramach której funkcjonuje sieć gabinetów weterynaryjnych, specjalizujących się w leczeniu chorób oraz profilaktyce gołębi, ściśle współpracujemy ze specjalistami lekarzami weterynarii. Jesteśmy dumni, że dzięki naszym działaniom promujemy wśród hodowców programy profilaktyczne odchodzące od antybiotyków i preparatów chemicznych na rzecz bezpiecznych i naturalnych produktów, które powstały na bazie skoncentrowanych ekstraktów z ziół.


Od 2012 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na Polskę następujących specjalistycznych preparatów dla pszczół firmy Vita (Europe) Ltd.: B401, Vita Feed Gold, Honeybee Swarm Attractant Wipe, Beetle Blaster, ApiShield.


Można u nas uzyskać również informacje o zarejestrowanym leku weterynaryjnym do zwalczania warrozy Apiguard.


„Spoglądając w przyszłość z optymizmem planujemy dalszą rozbudowę firmy oraz stałe poszerzanie oferty handlowej … bo nie ma dla nas rzeczy niemożliwych… jest pasja”.


Zespół VET-ANIMAL

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów